Biorezonance

Přestat kouřit? Ale jak?

Je tu šance: biorezonance

Vysoká úspěšnost

Jednorázový zákrok

Eliminují potřebu kouření

Metoda bez léků

Bez vedlejších účinků

Efektivní i na e-cigarety

Odvykání kouření pomocí biorezonanční terapie

Počítačová metoda odvykání kouření je v našem centru prováděna pomocí přístroje BICOM optima. Jedná se o nejmodernější přístroj, který pracuje na bázi elektromagnetického působení (tzv. biorezonance)

Je metoda bezbolestná a jakou má úspěšnost?

Biorezonanční metoda je bezbolestná a nemá negativní účinky na organismus. Tělo není nikdy vystaveno jakémukoliv druhu proudu. Při zákrocích vedených proti nikotinovým závislostem je úspěšnost přibližně 80%. Někteří terapeuti uvádějí až 95%

Před a po zákroku: Nedoporučujeme před zákrokem jakkoliv kouření omezovat. Celý proces trvá 40 minut. Je naprosto bezbolestný a bez vedlejších účinků. Může se mu podrobit každý kuřák bez ohledu na množství vykouřených cigaret.

Chuť na nikotin mizí ihned nebo do několika hodin po zákroku. Nutnost kouření e druhý den ráno většinou již nedostavuje.

Program se nahrává zároveň i do BICOM čipu, který se přilepí na tělo a prodlužuje efekt.

I přes velmi vysokou úspěšnost této metody je třeba následně podpořit úspěšnost svojí sebekázní a odpovědností, neboť biorezonanční metoda neodstraní motorické a sociální návyky(tj. např. káva-cigareta atd.), které si kuřák vypěstoval během kouření.

Proto doporučujeme:

Odstranit zbylé cigarety z dosahu

Odstranit popelníky a zapalovače

Na místa, kde nejvíce docházelo ke kouření umístit žvýkačku, oříšky a jiné

Hodně pít nealkoholické nápoje 2-3litry denně(výrazně zvýšit přísun tekutin do těla, tím dochází k vylučování toxických látek z těla)

Nezkoušet účinky antinikotinové metody se zapálenou cigaretou(i ta vede postupně zpět k návyku)

Jak to funguje? Důležité základy následujícího myšlenkového modelu biorezonační terapie se potvrzují prostřednictvím nejnovějších poznatků v kvantové fyzice a v biofyzice.

Podle poznatků kvantové fyziky mají částice jak vlnový, tak i částicový charaktere. To znamená, že každá substance- tak i každý buňka, každá část těla, ale také viry, bakterie, toxiny, nikotin, dehet atd.-mají elektromagnetické vyzařování. Každá substance má svou určitou typickou frekvenci, se zcela individuální charakteristikou.

Pomocí přístroje Bicom je vysílán do těla zrcadlově obrácený elektromagnetický frekvenční vzorek nikotinu a dehtu, v důsledku tohoto procesu se urychlí detoxikace od nikotinu a dalších zátěžových látek. Ty se rychleji uvolňují z tkání do volné formy, a proto je důležité po terapii zvýšit přísun tekutin-nejlépe neperlivých nápojů. Dochází k uvolnění nikotinu z receptorů chuti a eliminuje se tzv. nikotinový hlad.

Tato metoda potlačuje fyzickou závislost (abstinenční příznaky a tzv. nikotinový hlad). Zároveň dochází k eliminaci vlivu pasivního kouření (tzn. Vdechování cigaretového kouře, nevyvolává chuť na cigaretu)

Upozornění:

Biorezonanční metoda se nedoporučuje těhotným ženám, osobám s aplikovaným kardiostimulátorem a v případě, že podstupující kuřák užívá inzulín, požadujeme potvrzení od ošetřujícího lékaře.

Pokud se rozhodnete antinikotinovou terapii podstoupit, je důležité se předem telefonicky či emailem objednat. Na odvykací kůru je nutné donést poslední vlastní nedopalek cigarety nebo náplň elektronické cigarety.

Biorezonanční terapie je nenásilná a bez jakýchkoli vedlejších účinků. Je ovládána počítačem a stimuluje samoléčící procesy. Počítačová zařízení Bicom jsou vyráběna v Německu od roku 1977. Poprvé tuto terapii jako léčebný zákrok provedl německý lékař Franc Morell. Stejně jako např. homeopatie, akupunktura a jiné léčení přírodními prostředky patří biorezonanční metoda Bicom do oblasti lékařství založené na zkušenostech. Její hlavní základy byly potvrzeny nejnovějšími poznatky v kvantové fyzice  biofyzice.

Možné krátkodobé reakce:

Ačkoliv antinikotinový zákrok nemá vedlejší účinky na organismus, mohou se dostavit v důsledku ekončení přísunu nikotinu do těla krátkodobé reakce, zejména:

Sucho v ústech

Mírně kovová chuť v ústech

Slabší podrážděnost, nervozita, a nesoustředěnost

Únava

Poruchy spánku

Mírná ospalost

Zvýšená potivost

Mírná bolest hlavy

Tyto reakce jsou pouze krátkodobé a zcela zmizí nejpozději do dvou týdnů od provedení zákroku. V případě obtíží je možné absolvovat antinikotinový zákrok opakovaně, pro další návštěvu použijte předaný registrační kupon (druhý zákrok do 30 dnů zdarma).

Berte prosím biorezonanční metodu jako způsob pomoci v zanechání kouření, který potlačí fyzickou závislost na cigaretách, nikoli psychické návyky.